איך לטוס עם חתול או כלב מישראל לאנגליה

דרישות הכנסת בעלי חיים בטיסה לאנגליה מגדירות שכול חייה חייבת לטוס ללא ליווי "כקרגו" המשמעות היא שבעל החיים יהיה מחויב לעבור הליך ביורוקרטי מורכב יותר והעלויות של כל ההטסה גבוהות משמעותית ויש צורך לעבוד מול עמילות מכס למטרת הנפקת שטר המטען וביצוע צ'ק-אין לבעל החיים בטרמינל המטענים.

במקביל עלויות ההטסה של בעל החיים כקרגו יקרה באופן משמעותית, עלות ממוצעת של בעל חיים מישראל לאנגליה יתחיל מ 1300$ ויעלה בהתאם למשקל סוג ותאריכי טיסה, בנחיתה בעל החיים יועבר למכס וימתין בין 2-20 שעות עד לשחרורו ממכס בעלות בין 700-850$,


מעבר לעלויות הגבוהות להטסה ישירה קיימים גם חיסונים ואישורים מיוחדים המתבצעים רק מספר ימים מוגבל לפני ההטסה, ויש צורך בהמתנה לקבלת אישור מרשויות המכס באנגליה כדי להטיס את בעל החיים.


לפני מספר שנים נתקלנו בבעיה במסלול ההטסה הישיר כאשר חברת המכס לא הייתה מספיקה לראות ולאשר את הכניסה לפני שהחיסונים והאישורים היו פגי תוקף, מה שגרם לתאריך הטיסה להידחות שוב ושוב ובמקביל בעל החיים היה צריך לקבל חיסונים נוספים במקביל להנפקת האישורים בשנית.


ובניסיון לגשר על הבעיה ולמסור בבטחה את בעל החיים לבעליו באנגליה נאלצנו להיות יצירתיים, ולאחר בדיקות מרובות בנושא מצאנו פתרון! הטסה למדינה גובלת באנגליה והכנסת בעל החיים בצורה יבשתית\ימית ולאחר תיאום המסמכים והאישורים כדי לאפשר מעבר למדינה גובלת ומעבר יבשתי\ימי לאנגליה וקביעת מסלול הגעה נוצר שירות הטסה עוקפת לאנגליה.


משום שסה"כ ההוצאות להטיס בעל חיים ישירות לאנגליה מתחיל מ2500$ בגלל שהוא טס כקרגו, ולאחר חישוב ההוצאות הכולל, לטוס למדינה גובלת באנגליה יצא זול משמעותית מלהטיס בעל חיים בצורה ישירה, וגם ניתן לחסוך את כל זמן ההמתנה לבעלי החיים במכס בשני המדינות (עד 24 שעות).


לכן מאז ועד היום אנחנו מדריכים לקוחות אך לבצע את ההטסה העוקפת בעצמם או מבצעים עבורם את ההטסה בשירות מלווה מוטס.


לרכישת חבילת הטסה מישראל לאנגליה בצורה עוקפת לחצו כאן

israel pets travel

For a quote and more information, contact us or fill in the details and we will get back to you as soon as possible.

Customer Service

Sunday-Thursday 16:00-08:00


Phone : 0795301381

WhatsApp number only : +972-522830469

Email : Petstravelltd@gmail.com

About | Articles |  Faq |  Contact Us

@All Rights Reserved To Pets Travel LTD 2012

 

Created & Design by Cosmic Link