טיסה עם כלב מישראל לפולין - כתבו עלינו

החלטתם לעבור לפולין, רילוקיישן ממקום העבודה או סתם כי בא לכם לשנות אווירה ולהתחבר לשורשים האירופאים שלכם, מצאתם חברת הובלה ושלחתם את הקונטיינר, נפרדתם לשלום מהמוסד לביטוח הלאומי (ניתוק תושבות קוראים לזה), הזמנתם טיסה, שילמתם על מזוודה נוספת ועכשיו אתם שואלים את עצמכם מה עושים עם הכלב או החתול? להשאיר מאחור? ברור שלא! המדריך לייבוא חיות מחמד מישראל לפולין יעשה לכם את התהליך ברור יותר ואם תקחו בחשבון שהפולנים לא מעגלים פינות ותפעלו לפי ההוראות, הכלב שלכם יוכל בתוך שלושה חודשים לנבוח גם הוא בפולנית.

שירות מומלץ – מלווה מוטס

כותב שורות אלה נעזר לשם הטסת קוקר ספנייל מישראל לגדנסק בשירותיה המעולים של חברת PETS TRAVEL המציעה שירות של מלווה מוטס. החברה תעביר אליכם הנחיות ברורות ומסודרות ותלווה אתכם לאורך התהליך כולו עד רגע מסירת הכלב לידכם ביעד שקבעתם. המחיר שווה את הטירחה הרבה שכרוכה בתהליך (וכולל את עלות הטיסה לכלב, טיסה למלווה וטיפול בהליכי המכס אם וככל שיש כאלה במדינת היעד) ומהניסיון שלנו – מדובר בחבר’ה מקצועיים מאוד.

לאורך כל התהליך, המלווה המוטס עדכן אותנו, ביום הטיסה שלח לנו צילומים וסרטונים בווטסאפ של הכלב בנתב”ג עד שלב הצ’ק אין והמפגש מספר שעות מאוחר יותר בשדה התעופה בגדנסק, מיותר לציין, היה מרגש למדי.


לינק לכתבה המלאה

http://www.israelis.pl/pet-import-to-poland/israel pets travel

For a quote and more information, contact us or fill in the details and we will get back to you as soon as possible.

Customer Service

Sunday-Thursday 16:00-08:00


Phone : 0795301381

WhatsApp number only : +972-522830469

Email : Petstravelltd@gmail.com

About | Articles |  Faq |  Contact Us

@All Rights Reserved To Pets Travel LTD 2012

 

Created & Design by Cosmic Link